Wigilia drużyny – 16 grudnia 2016

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym, 16 grudnia (w piątek) odbyła się wigilia naszej drużyny. Zgromadziliśmy się w salce przy parafii na Mieszka I. Był z nami ksiądz Sebastian, z którym razem pomodliliśmy się, a który później nam pobłogosławił. Następnie złożyliśmy sobie nawzajem życzenia, przełamując się chlebem. Zjedliśmy ciasta przygotowane przez niektórych druhów i ich rodziny (za co serdecznie dziękujemy), wypiliśmy również wigilijny barszcz czerwony. Oczywiście, nie mogło się obejść bez śpiewania, więc do akompaniamentu gitary odśpiewaliśmy kilka kolęd, a także kilka piosenek typowo harcerskich.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim członkom naszej drużyny, ich rodzinom oraz wszystkim osobom związanym z harcerstwem: zdrowia, szczęścia i radości, zarówno w tym magicznym okresie, jak i przez cały następny rok. CZUWAJ!

wyw. Kacper Depta